[flash]
[flash]

Edukacja Ekologiczna

Czy ja dbam o środowisko?

Ekokonsumencki projekt skierowany do szkół z województw: podlaskiego, łódzkiego, mazowieckiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i warmińsko-mazurskiego.


więcej

 

Każde miejsce opowiada swoją historię

Projekt aktywizujący młodzież szkolną z dorzecza Narwi i Biebrzy poprzez włączenie jej do życia regionu i budowanie poczucia dumy ze swojej „malej ojczyzny”.


więcej

 

Europejska Sieć Edukacji Ekologicznej (Environment Education Network)

Zawiązana we wrześniu 2004 Europejska Sieć Edukacji Ekologicznej, skupiająca organizacje z Bułgarii, Francji, Polski i Rumunii, której przedstawicielem w Polsce jest Stowarzyszenie Agro-Group, przeprowadziła w roku 2005 szereg działań związanych z edukacją ekologiczną.


więcej

 

Lekcje z bocianem

„Lekcje z bocianem” są autorskim projektem z zakresu edukacji ekologicznej, którego celem jest kształtowanie świadomości ekologicznej uczniów oraz uświadamianie zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem i zmianami w środowisku naturalnym.


więcej

 

Okazje edukacyjne obchodów ekologicznych dni w szkole

W ciągu roku znajduje się wiele okazji do wyeksponowania ochrony środowiska w życiu szkoły, miejscu zamieszkania uczniów i nauczycieli oraz ich rodzin.


więcej

 
< 1 2 3 4 5 6 7 >

 


Działalność Stowarzyszenia na rzecz Ekorozwoju Agro-Group jest dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

statystyka