[flash]
[flash]

Edukacja Ekologiczna

Lekcje z bocianem

„Lekcje z bocianem” są autorskim projektem z zakresu edukacji ekologicznej, którego celem jest kształtowanie świadomości ekologicznej uczniów oraz uświadamianie zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem i zmianami w środowisku naturalnym.


więcej

 

Okazje edukacyjne obchodów ekologicznych dni w szkole

W ciągu roku znajduje się wiele okazji do wyeksponowania ochrony środowiska w życiu szkoły, miejscu zamieszkania uczniów i nauczycieli oraz ich rodzin.


więcej

 

Las w Twoich rękach

Celem projektu był monitoring gospodarki zielenią na terenie Białegostoku prowadzonej przez władze miejskie oraz administratorów terenów zielonych (spółdzielnie mieszkaniowe, Zieleń Miejska, deweloperzy, itd.).


więcej

 

Projekty eko-konsumenckie: „Dobre zakupy”, „Zielone zakupy”, „Dobra torba”, „Kupuj odpowiedzialnie”

Cykl projektów eko-konsumenckich to kampanie promujące proekologiczne zakupy i ekologiczne płócienne torby na zakupy, jako dobry przykład prostych zachowań proekologicznych dostępnych dla każdego z nas.


więcej

 

Pogram Międzyprzedmiotowej Edukacji Ekologicznej „Moje Środowisko"

Projekt polegał na przeprowadzeniu cyklu zajęć z zakresu ochrony środowiska dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz na przeszkoleniu nauczycieli.


więcej

 
< 1 2 3 4 5 6 >

 


Działalność Stowarzyszenia na rzecz Ekorozwoju Agro-Group jest dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

statystyka